Benavia

Kde chodia nakupovať slávni? Ako kúpiť tú najlepšiu kozmetiku a je lepšia prírodná alebo klasická? Rady nie len o kráse, nájdete na našej webovej stránke.

Čaj pre zdravie

Určite ste sa už neraz zamýšľali nad tým, že začnete pre svoje telo a zdravie robiť niečo viac. Najmä v období respiračným chorôb počas jesene sa snažíme svoj jedálniček doplniť o vitamíny či výživové doplnky, ktoré nám pomáhajú naše zdravie udržiavať v kondícii. A vedeli ste, že aj taký čaj môže byť obrovským prínosom pre naše zdravie?

matcha

Nie však každý čaj má účinky ako Matcha. Ak ste o Matcha čaji ešte nepočuli, ide o lístky zeleného čaju pochádzajúce z Japonska, ktoré sa spracovávajú a vyrába sa z nich kvalitný Matcha prášok. Takýto prášok je plný vitamínov a antioxidantov, ktoré majú na naše zdravie, vlasy ale aj pokožku zázračne účinky. Matcha prášok si môžete zakúpiť v špecializovaných predajniach so zdravou výživou a urobiť si doma z neho matcha čaj.

Príprava Matcha čaju.

Príprava Matcha čaju je veľmi jednoduchá. Stačí vám kvalitný Matcha prášok, ktorý sa zalieva prevarenou vodou. Pre zachovanie všetkých živín a vitamínov však nezalievajte čaj vriacou vodou. Mali by ste ju nechať ochladiť na 60-70 stupňov a následne pomaly Matcha prášok zalievať. Matcha čaj sa vyznačuje výraznou chuťou, ktorú môžete zjemniť pridaním sladidla v podobe javorového sirupu či zdravej stevie.

matcha čaj

Aké sú účinky Matcha čaju?

Matcha čaj priaznivo pôsobí na náš tráviaci systém. Zbavuje telo toxínov, čím výrazne ovplyvňuje aj kvalitu našej pokožky a vlasov. Matcha čaj má navyše aj vplyv aj na náš imunitný systém a už jedna šálka pravidelného Matcha čaju denne vám výrazne zmení život.

Pri výbere Matcha prášku však vždy stavte skôr na kvalitu a referencie ako na cenu. Lacné náhrady matchy môžu byť riedené a nemajú taký účinok. Navštívte preto stránku totalvital.sk, kde nájdete Matcha produkty tej najvyššej kvality. Navštívte aj vy stránku totalvital.sk a začnite pre svoje zdravie niečo robiť v podobe Matcha čaju.