Benavia

Kde chodia nakupovať slávni? Ako kúpiť tú najlepšiu kozmetiku a je lepšia prírodná alebo klasická? Rady nie len o kráse, nájdete na našej webovej stránke.

Džínsy pre každú ženu

Jeansy sú odev vhodný pre každú vekovú kategóriu. Záleží už len na strihu, aký si zvolíte. A na výbere strihu nesmierne záleží.

Klasické jeansy.

Strih ako slim či skinny nikdy nevyjdú z módy. Takýmito jeansami nikoho neurazíte a sú vhodné tiež pre väčšinu postáv. Takisto nemusíte dlho premýšľať nad celkovým outfitom. Obtiahnuté slim jeansy navyše dokonale vyformujú postavu a obliecť si k nim môžete prakticky čokoľvek. Slim jeansy sú priliehavé, ale väčšina je mierne elastického materiálu a krásne sa prispôsobia postave. Obtiahnuté sú ako na páse, tak pri členkoch. Skinny jeansy sú rovného, klasického strihu, ktorý si volia skôr staršie dámy alebo ženy, ktoré nerady upútavajú pozornosť.

jeansy

Moderné jeansy.

Narozdiel od slim jeansov, zvonové jeansy sú voľného strihu s postupným rozširovaním od pása ku členkom. Možno sa niektorým z vás zvonové jeansy spájajú s 90. rokmi. Áno moderné boli pred niekoľkými rokmi a odvtedy akoby sa po nich zľahla zem. Až to tohto roka. Túto sezónu sú zvonové jeansy viac než populárne. Určite ste ich už zaregistrovali na ulici na ženskej postave. Aj keď sú naozaj krásny a ženský kúsok, nie každá žena si ich môže dovoliť. Samozrejme najkrajšie ukážu na chudej vysokej postave. Príliš silné stehná by vám v zvonových jeansoch deformovali postavu.

zvonové jeansy

A takisto nízke ženy s krátkymi nohami, by sa mali príliš širokým zvonovým jeansom radšej vyhnúť. Zvonové jeansy by ešte viac nohy skracovali. Ďalšími zaujímavými modernými strihmi sú napríklad boyfriend jeans. Názov majú síce chlapčenské jeansy, sú mierne pánskeho strihu, ale ženskej postave mimoriadne lichotia. Nie sú však jeansy ako jeansy. V každom obchode nájdete inú kvalitu, iné strihy jeansov. Ak hľadáte skutočne moderné jeansy rôznych strihov, navštívte jeans shop https://bigstarjeans.sk/zena/damske-jeans-nohavice. Vyberte si zo širokej ponuky kvalitných jeansov ešte dnes a obmeňte svoj šatník.