Benavia

Kde chodia nakupovať slávni? Ako kúpiť tú najlepšiu kozmetiku a je lepšia prírodná alebo klasická? Rady nie len o kráse, nájdete na našej webovej stránke.

LED pásik v kuchyni

Vďaka svetlu sú pre nás každodenné činnosti aj počas večera, kedy sa zotmie, samozrejmosťou. Zatiaľ čo pred niekoľkými rokmi mali možnosti v oblasti svietenia obmedzené, dnes si môžeme vybrať medzi najmodernejšími osvetleniami do domácnosti. Možno ste si už všimli, že klasické žiarovky do lustrov pomaly, ale isto zanikajú. Nahrádzajú ich modernejšie LED žiarovky. LED svetlo v domácnosti má hneď niekoľko výhod. V prvom rade sú všetky LED produkty energeticky úspornejšie. Pri rovnakom množstve svietenia bude vaša spotreba energie oveľa nižšia. To oceníte najmä pri mesačnej platbe za energie. Úspora však nie je jedinou výhodou LED osvetlenie. LED žiarovky, LED panely či LED pásiky majú taktiež výbornú životnosť. Dlhá životnosť LED produktov vám zabezpečí dokonalé svietenie po dlhé roky bez nutnosti výmeny. Aké LED produkty môžete mať v domácnosti?

LED pásik

Najčastejšie máme všetci doma ešte lustre či lampy, kde môžete klasické žiarovky vymeniť za moderné a úspornejšie LED žiarovky. Pokiaľ však máte možnosť rekonštrukcie alebo staviate úplne novú novostavbu, použite LED panely. Na strope tak nebude luster, ale nenápadné LED panely budú zabudované priamo v stene. Vďaka bielemu dizajnu sú takmer nenápadné. No najväčším hitom v oblasti LED osvetlenia sú LED Pásiky.

LED pásik

Na trhu sú už niekoľko rokov a my ich môžeme nájsť v jednej domácnosti. Práve LED pásiky poskytujú nielen osvetlenie, ale aj funkčný dizajn. Najčastejšie sa používajú na osvetlenie kuchynskej linky. Varenie v kuchyni počas večera nikdy nebolo jednoduchšie. LED pásik poskytuje osvetlenie kuchynskej linky, ale takisto vám dodá potrebné svetlo na osvetlenie pracovnej dosky.

Ak aj vy túžite po najmodernejšom osvetlení, navštívte internetovú stránku Ledprodukt.sk. Na Ledpprodukt.sk nájdete množstvo LED produktov, ktoré zapadnú do každej domácnosti. Okrem toho si môžete zakúpiť aj doplnkové príslušenstvo ako ovládače na LED pásiky či príslušenstvo potrebné na montáž LED produktov.