Benavia

Kde chodia nakupovať slávni? Ako kúpiť tú najlepšiu kozmetiku a je lepšia prírodná alebo klasická? Rady nie len o kráse, nájdete na našej webovej stránke.

Môj dom, môj hrad

Možno ste už niekedy rozmýšľali nad tým, ako si skrášliť svoj domov a trochu ho zmodernizovať. Rozmýšľali ste ale aj nad bezpečnosťou domácnosti? Každý z nás by chcel mať bývanie presne podľa svojich predstáv. Niekedy nám ale realita neumožňuje splniť si všetky naše dizajnové sny. Skĺbiť moderné trendy, klasiku, účelovosť a bezpečnosť do jedného vyrovnaného celku je teda naozaj ukážkou kreativity a často aj odvahy.

Moderné alebo klasické

Kým niektorý z nás dávajú prednosť klasike s jemnými prvkami. Iný inklinujú skôr k moderným trendom sa prvotriedne zariadenej domácnosti. Svoj vkus môžeme voľne vypustiť práve pri zariaďovaní domu. Farba, propozície priestoru, dekorácie, to všetko je na nás a na našej fantázii.

deti sú niekedy ako magnet na úrazy

Máte deti?

Ak ste už rodičmi, požiadavky na bytové priestory sa trochu líšia. Je treba zohľadniť vek detí a tmu prispôsobiť zameranie domácnosti. Úrazy sú totiž nepríjemné ale zároveň sú aj bežnou detskou realitou. Obzvlášť by si mali dávať pozor tí, ktorý majú v dome schodisko. Na prvý pohľad nie je tento priestor ničím zvláštnym. Na druhý pohľad je tu predstava istého rizika úrazu.

sklo na schodisku je krásne a v kombinácii s nerezom pôsobí luxusne

Pevné, účelové ale zároveň bezpečné a moderné

Reč je o nerezovom zábradlí so sklom Lmmont. Práve táto varianta je posledné mesiace doslova hitom. Okrem toho, že nerez je vysoko odolný a elegantný materiál ktorý vydrží roky v rovnakej kvalite. Je zároveň v kombinácii zo sklom jednoducho úžasný. Práve pre svoju všestrannosť a jednoduchosť. Netreba špeciálne prípravky na ošetrovanie. Zároveň je mimoriadne prispôsobivé. Nerezové zábradlie zapadá do akejkoľvek kompozície domu. Sklo otvára priestor a budí dojem voľnejšieho prostredia. Je teda ideálnou kombináciou tak pre klasikov ako aj modernistov, ktorý si potrpia na bezpečnosť svojej domácnosti. LM Mont je spoločnosť ktorá predstavuje prvotriedne kombinácie luxusných zábradlí.