Benavia

Kde chodia nakupovať slávni? Ako kúpiť tú najlepšiu kozmetiku a je lepšia prírodná alebo klasická? Rady nie len o kráse, nájdete na našej webovej stránke.

Nápis na šiltovke si všimne každý

Organizujete radi športové podujatia v prírode, medzi ktoré patrí aj plavba po riekach na rafte alebo na kanoe? Slovensko sa môže pochváliť celým radom zaujímavých vodáckych terénov, a ak chcete rozšíriť vaše vodácke dobrodružstvá, môžete do nich zahrnúť aj niektoré rieky v Českej republike, najmä v západnej a južnej časti krajiny. Vodáci mávajú veľmi dobrý zmysel pre humor a radi organizujú aj rôzne recesie, kam patrí aj štýlové oblečenie.

šiltovka v tráve

Jeho súčasťou bývajú najmä tričká a nátelníky, s potlačou s rýdzo vodnou tematikou, aj keď práve toto nie je vyslovene podmienkou, pretože tričko je možné vyzdobiť aj svojráznym motívom na akúkoľvek inú tému, ktorá osloví stovky ľudí okolo vás. Potlač textilu sa však môže týkať aj čiapok, a práve šiltovky sa vo vodáckych kempoch dobre vynímajú z niekoľkých dôvodov:

dievča v šiltovke

Zhodná farba – ak necháte natlačiť na červené šiltovky biely, prípadne žltý nápis názvu vašej party a nad neho umiestnite meno alebo prezývku dotyčnej osoby, bude to štýlové, zaujímavé a atraktívne. Zároveň každý, kto vás tu zbadá, si ihneď domyslí, že patríte k jednej skupine, a ak máte záujem, môžete na čiapky nechať natlačiť aj mesto alebo región, odkiaľ pochádzate, čo bude ostatným ľuďom evokovať nádych exotiky, najmä ak sa chystáte vypraviť zo Slovenska do západných Čiech.

Čiapka sa nachádza vo výške očí – výhodou reklamných šiltoviek Promo darčeky je ich umiestnenie na tele približne vo výške očí, čo uľahčuje priamy vizuálny kontakt. Nemusíte sa teda skláňať a zohýbať, aby ste si čítali potlač na tričku, nohaviciach, batôžku alebo bunde.

Čiapka proti úpalu a ostrému Slnku v tvári – nebezpečenstvo úpalu nemožno na vodáckej výprave podceňovať, mali by sme chrániť povrch hlavy vhodnou čiapkou, a keď máme k dispozícii šiltovku, malo by to ako bariéra proti úpalu poslúžiť. Šilt na čiapku zároveň znižuje odlesk slnečných lúčov priamo do očí.