Benavia

Kde chodia nakupovať slávni? Ako kúpiť tú najlepšiu kozmetiku a je lepšia prírodná alebo klasická? Rady nie len o kráse, nájdete na našej webovej stránke.

Bozkávanie pre pokročilých – 5 tipov pre lepší pôžitok

Bozkávanie päťkrát inak Privatportal – začiatok intímneho zblíženia. Hoci sa v našich predstavách spája s prejavmi romantiky a nežnosti, je tiež súčasťou sexuality, predsa len ide o erotické gesto, ktoré sa oplatí ovládať do dokonalosti. Bozky veľa vypovedia o vás a o vašom partnerovi, dokážu príjemne rozpáliť a sú tiež alternatívou erotického spojenia, ktoré nemusí nutne skončiť len sexom. Stratégie správneho bozkávania sú pre mnohých prekvapivo veľkou neznámou – často totiž bozky prejdú do stereotypov, jednostrannej techniky a neprinášajú žiadne vzrušenie – to je však veľká chyba !

bozkávanie

Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto úžasnom umení, nechajte sa od nás poučiť – a nezabudnite vyskúšať v praxi. Ak si chcete partnera získať nežnosťou, stavte na jemné dotyky pier či jazykom, ktoré dokážu pery citlivo prebudiť. Letmé a precítené bozky, vzdušné ako vánok, docielite celkom nenásilne a prirodzene. Prebuďte v sebe šelmu – vaša divokosť a vášeň sa môže ukázať aj na zapojení zubov – veľmi erotické je zvlášť na krku alebo ušnom lalôčiku či spodnej pere, kde môže u partnera vyvolať dráždivé predstavy. Takýto typ bozkávania dokáže navnadiť, ale ponecháva akciu aj na partnerovi. Francúzsky bozk je mimoriadne obľúbený a častokrát ním aj začína predohra – niet sa čomu diviť – intenzívne dotyky jazykov zanechajú hlboký zážitok. Je už len na vás, aké tempo je vám bližšie a či dávate prednosť spontánnemu a rýchlemu „výpadu“ alebo u vás prebudí vášeň pomalé vychutnávanie.

pery

Zaujímavým spestrením bozkávania je aj tzv. filmový bozk – pre tých, ktorí nechcú nič unáhliť. Ide o techniku objímania perami, ktoré sú zomknuté, pomaly sa pohybujú a súčasťou bozku je aj intentívne, ale príjemné satie pier. Ak ste kreatívnej povahy a chcete si bozkávanie čo najviac užiť, určite nebudete mať problém vymyslieť vhodnú alternatívu, ktorá partnera či partnerku dokáže rozpáliť. Striedanie tepla a chladu môže byť podnecujúce – skúsiť tak môžete napríklad kombináciu horúcej kávy a topiaceho sa ľadu medzi vašimi perami. Tajuplný a senzitívny zážitok vyvolá bozk so zaviazanými očami, ktorý aktivizuje hmat a podnieti vašu predstavivosť. Nech preferujete akékoľvek bozkávanie, vždy k nemu pristupujte s chuťou a hravosťou – pre viac tipov navštívte aj náš erotický portál.