Benavia

Kde chodia nakupovať slávni? Ako kúpiť tú najlepšiu kozmetiku a je lepšia prírodná alebo klasická? Rady nie len o kráse, nájdete na našej webovej stránke.

Kde opraviť displej na Samsung?

Doba sa zmenila. Zatiaľ čo ešte pred pár rokmi sme mobilný telefón vytiahli z vačku keď sme si potrebovali zavolať alebo poslať SMS, dnes ho takmer nepustíme z tuky. Mobilom fotíme, surfujeme na internete či využívame rôzne aplikácie. Mobil nám však v každom smere uľahčuje život. A sme naň taký naučený, že keď sa nám pokazí, sme stratený. Len si to predstavte. V sekunde prídete o svoj mobil, čo by ste robili? Bez mobilu dlho asi nevydržíme. Potrebujeme riešiť prácu, spojiť sa s ľuďmi či používať ho pri každodenných aktivitách. Šanca, že sa vám z ničoho nič pokazí mobil nie je vysoká, ale je.

mobil

No šanca, že sa vám rozbije displej je veľmi veľká. Nikto úmyselne nehodí svoj mobil na zem, aby sa mu rozbil mobil. No svoj mobilný telefón nosíme vo vreckách, odkiaľ nám môže kedykoľvek vypadnúť. A takto sa stávajú nehody často. Rozbitý displej na mobile je najčastejšou poruchou. Záleží, ako veľmi máte displej poškodený. Ak ide iba o porušenie skla, mobil môže byť aj naďalej funkčný, aj keď rozbité sklo nie je na používanie príjemné. No môže sa vám porušiť aj systém. V najhoršom prípade je displej nefunkčný a vy na ňom nedokážete nič vidieť, či displej nereaguje. Mobil však nefunkčný nemusí byť.

oprava displeja

Vo väčšine prípadov nie je chyba systémová, ale iba displeju. A ten sa dá veľmi ľahko a rýchlo opraviť. A to na mobilovo.sk. Pri poruche mobilu neprichádzate iba o mobil, ale aj o všetky dáta. Vaše fotografie, vaše kontakty, vaše aplikácie. To všetko môžete stratiť, ak svoj mobil nedáte opraviť. Aj prémiové značky ako Samsung môžete zaniesť do mobilov, kde sa vám postarajú o opätovne spustenie vášho mobilu. Práve drahšie, kvalitnejšie mobily ako Samsung nemusíte hneď vyhodiť a nahradiť kvôli rozbitému displeju. Stačí navštíviť mobilovo.sk alebo kamennú predajňu a využite opravu displeju Samsung ešte dnes aj vy.