Benavia

Kde chodia nakupovať slávni? Ako kúpiť tú najlepšiu kozmetiku a je lepšia prírodná alebo klasická? Rady nie len o kráse, nájdete na našej webovej stránke.

Nečakajte na upchatie vašej kanalizácie.

Často sa stretávame v rôznych médiách s upozornením na pravidelnú údržbu našich odpadových potrubí. No dôležitosť tohto neviditeľného v zemi uloženého zariadenia si uvedomujeme hlavne vtedy, ak nám vypovie svoju poslušnosť. Jednoducho sa naše odpadové potrubie upchá a my to okamžite vidíme u nás doma v kúpeľni, na WC alebo v kuchyni.

Do našich odpadov pravidelne vylievame zvyšky jedla, ktoré tam vôbec nepatria. Najviac stenám kanalizačných potrubí škodí vylievaný použitý kuchynský olej, ktorý sa usádza po stenách kanalizácie, čím sa na túto vrstvu nalepia ďalšie nečistoty, čím sa prierez potrubia neustále zmenšuje. Preto olej po vysmážaní a fritovaní je potrebné vždy zbierať do nádob na použitý olej, ktoré po naplnení odnesieme na zberné dvory. Prispievame tak životnému prostrediu, pretože olej spôsobuje veľké problémy nielen stenám odpadových potrubí, ale aj čističkám odpadových vôd.

kúpeľňa

No ak sa predsa len niečo s našim odpadom stane a voda z WC alebo drezu neodteká tak ako má, je potrebné tento stav okamžite riešiť. Dokonca je potrebné volať odborníkov aj v prípadoch, keď voda začína odtekať pomalšie, čo je signálom blížiacich sa problémov. Ak ste z okolia Trnavy, vyhľadáte si na internete krtkovanie Trnava https://ab-krtkovanie.sk/krtkovanie-kanalizacii-trnava/ a na uvedenom telefónnom čísle si môžete okamžite objednať havarijnú službu na čistenie odpadov. Pracovníci spoločnosti AB-Krtkovanie k vám dorazia veľmi rýchlo a pomocou modernej techniky bude váš problém okamžite odstránený.

kuchynský drez

No najlepším riešením je nečakať na havarijný stav odpadového potrubia, kedy už WC nesplachuje, ale optimálne je pravidelné preventívne čistenie odpadov, čo pracovníci spoločnosti AB-Krtkovanie už zodpovedným majiteľom rôznych budov vykonávajú veľmi často. Takto sa za veľmi výhodných finančných podmienok vyhnete vážnemu poškodeniu vášho majetku a môžete aj kľudne spávať, pretože vaše odpady takto budú vždy vo výbornej kondícii.