Benavia

Kde chodia nakupovať slávni? Ako kúpiť tú najlepšiu kozmetiku a je lepšia prírodná alebo klasická? Rady nie len o kráse, nájdete na našej webovej stránke.

Erotické tantra masáže

V dnešnej uponáhľanej dobe je človek každý deň vystavovaný množstvu negatívnych faktorov, ktoré majú za následok podráždenosť, vysokú hladinu stresu, náladovosť, no i fyzické zdravotné problémy. Preto je veľmi dôležité starať sa o svoje telo pravidelne a dopriať mu kvalitný a pravidelný odpočinok. Ak vás už nudia klasické masáže, wellness centrá či saunovanie, potom by mohla byť erotická tantra masáž niečo pre vás.

masážny olej na tele ženy

Jedná sa o špeciálny druh senzuálnej masáže, ktorá je založená na fyzickom i duchovnom prepojení. Pôvod má už v starovekých kultúrach a dnes zažíva veľký boom a získava si množstvo fanúšikov po celom svete. Teraz si môžete dopriať blahodarné účinky tantry na aj priamo v Bratislave. Rezervujte si svoj termín erotickej masáže https://www.tantradiamond.sk/ telefonicky, alebo prostredníctvom online formulára. Špecifickosť tantrických erotických masáží spočíva v nahote klienta i masérky. Pri masáži sa taktiež používajú voňavé masážne oleje a atmosféru môže dotvárať aj príjemná relaxačná hudba v pozadí.

erotická masáž

V salóne Tantra Diamond sa o vás postará špičkový profesionálny personál, a to najmä krásne šarmantné masérky, ktoré sú pripravené kompletne uvoľniť vaše telo i myseľ a zbaviť vás negatívnych myšlienok a stresu z každodenného života. V úvode tantra rituálu sa môžete tešiť na uvoľňujúcu relaxačnú sprchu, po ktorej nasleduje súkromný rozhovor s masérkou. Slúži na nadviazanie silnejšieho spojenia a hlbšieho kontaktu. Masérke tiež zveríte do rúk svoju dôveru a úplne sa oddáte celému procesu. Počas samotnej masáže sa masérka bude dotýkať každej jednej časti vášho tela. Mimoriadne šteklivé a vzrušujúce bude dotýkanie sa vašich intímnych partií. Práve toto robí z tantry taký vášnivý a vzrušujúci zážitok, ktorý poriadne preverí vašu výdrž a schopnosť držať svoje emócie a túžby na uzde. Po masáži nasleduje opäť sprcha alebo kúpeľ, aby ste zo seba mohli zmyť zvyšky masážneho oleja a odplaviť z tela všetku negatívnu energiu a poriadne spracovať svoje pocity a myšlienky.

Neváhajte a skúste erotickú tantra masáž aj vy. Zarezervujte si svoj termín a užívajte si pocit uvoľnenia, relaxu a vzrušenia v salóne Tantra Diamond Bratislava.