Benavia

Kde chodia nakupovať slávni? Ako kúpiť tú najlepšiu kozmetiku a je lepšia prírodná alebo klasická? Rady nie len o kráse, nájdete na našej webovej stránke.

Praktické a jednoduché umiestnenie LED pásov

Rozmýšľate, ako umiestnite zdroj svetla na Vašu kuchynskú linku tak, aby ste dosiahli maximálne osvetlenie pracovnej dosky po celej jej dĺžke? V súčasnej dobe nie je nič jednoduchšie a praktickejšie, ako si zvoliť LED osvetlenie. Umiestnením LED pásika získate nielen výborne osvetlenú pracovnú plochu, vďaka ktorej bude príprava jedál a nápojov vo Vašej domácnosti radosťou aj po zotmení. Postaráte sa tak aj o zníženie nákladov na elektrickú energiu, keďže spotreba energie LED osvetlenia je podstatne nižšia v porovnaní s používaním klasických žiaroviek.

žltý LED pásik

Nemusíte sa obávať, či je LED pásik dobrou voľbou pre dizajn Vašej kuchyne. Umiestniť ho môžete pod skrinky nad pracovnou doskou takým spôsobom, že ho vôbec nebude vidieť. Stačí ho osadiť do LED povrchovej lišty z našej ponuky. Umiestnenie LED pásiky do lišty je jednoduché, ale najmä praktické. Lišta predstavuje hliníkový profil, ktorý plní funkciu odvádzania tepla, čím je zabezpečené chladenie LED pásika. To predlžuje životnosť jednotlivých čipov. Lištu si môžete objednať s priehľadnou alebo mliečnou zaklapávacou krytkou. Plastový kryt chráni pásik pred vonkajšími vplyvmi ako prachom, vodou, ale aj vlhkosťou, ktorá pri varení vzniká. Do našej LED povrchovej lišty môžete umiestniť akýkoľvek LED pásik s maximálnou šírkou 12 mm. Uchytenie lišty docielite zaklapávacími úchytkami a na jej koncoch je vhodné použiť koncovky.

LED pásik farebný

LED povrchové lišty Ledprodukt však nájdu uplatnenie v ktorejkoľvek miestnosti Vášho domu, či bytu. Absolútne zmenený dojem z Vašej kúpeľne docielite LED podsvietením výklenkov, či poličiek. Získať tak môžete príjemné tlmené svetlo vhodné na relaxačný kúpeľ po náročnom dni v práci. V spálni môžete LED pásiky umiestniť do LED povrchovej lišty za Vašou posteľou. Takýmto osvetlením si môžete kedykoľvek vytvoriť romantickú a harmonickú atmosféru. Keďže výber intenzity svetla pásika, či dokonca jeho farby je len na Vás, máte nekonečné možnosti, ako Váš domov urobíte zaujímavejším, praktickejším a estetickejším.