Benavia

Kde chodia nakupovať slávni? Ako kúpiť tú najlepšiu kozmetiku a je lepšia prírodná alebo klasická? Rady nie len o kráse, nájdete na našej webovej stránke.

Nepokazte dojem

Čistá kúpeľňa. Hygienicky dokonalá čistota. Dokonalosť. Všetko žiaria a leskne sa. Je to umyté a čisté. To je sen každej gazdinky. Mať dokonalú domácnosť, ktorá by žiarila čistotou. A voňala ako práve vyriadená. Aby každá návšteva híkala nad dokonalosťou tejto ženy. Všetci jej vzdali hold. Aby sa v dedine nerozprávalo o ničom inom, iba o tejto domácnosti a žene, ktorá to všetko stíha. Aj navariť, oprať, umyť, vyčistiť a zároveň je sama dokonalá len čo sa na ňu človek pozrie. To si dovoľte. Taký krásny sen. Môžeme aspoň snívať.

detail sklených dverí

Čo by to mohlo pokaziť? Stačí jedna hrdzavá polička v kúpeľni a efekt je pokazený. Už si nikto nevšimne, že máte nádherné obkladačky, ktoré žiaria čistotou a voňajú po levanduli. Všetky oči padnú práve na tú hrdzu. A čo také hrdzavé kovanie na sklenených dverách? Ešte horšie ako hrdzavá polička. Dvere sú hneď na pohľad, takže tie neuniknú ani nepozornému oku. Dokážu pokaziť dojem z celej nádhernej scenérie v kúpeľni. To je veľká škoda zabíjať taký potenciál týmito detailmi. Práve oni by mali dotvárať celkový dojem kúpeľne. Nie ho pokaziť, ale dotvoriť.

presklená budova

Kúpeľňa je veľmi dôležitá miestnosť v dome. Takmer každá návšteva sa v nej určite zastaví. Veď ju používame na toaletu alebo umývanie rúk. Tým pádom by sme mali zabezpečovať jej čistotu. Nielen pre nás samotných obyvateľov domu alebo bytu, ale hlavne pre to, že k nám môže prísť kritická návšteva. Aj keď nebude všetko ako z katalógu, hlavne aby bola hygiena a čistota dodržaná. Veď nezáleží na tom, koľko majú naše kachličky alebo obkladačky, ale záleží na tom, či sú čisté alebo zanedbaná. To jediné je podstatné. Aj staršie príbytky sa vedia udržiavať v čistote. Nielen tie najnovšie. Zároveň si potom budete vážiť to, že máte čisto v novom. Udržiavať to bude pre vás prioritou. Aby to nebolo zanedbané, ale čisté.