Benavia

Kde chodia nakupovať slávni? Ako kúpiť tú najlepšiu kozmetiku a je lepšia prírodná alebo klasická? Rady nie len o kráse, nájdete na našej webovej stránke.

Jak na ukončenie živnosti

Založili ste si v minulosti živnosť a s idúcimi rokmi s ňou máte viac starostí ako úžitku? Rozmýšľate ako z toho kolotoču povinností a problémov vykĺznuť, no živnosť nechcete len pozastaviť, ale rovno zrušiť a keď si predstavíte všetko to vybavovanie a behanie po úradoch, tak vám ostane až zle? Svitá na lepšie časy a všetko, čo vám naháňalo hrôzu, môže vybaviť niekto iný.

ukončení živnosti

Existuje pre vás jednoduché a efektívne riešenie!

Nechajte druhých vybaviť všetko potrebné za vás. Ukončenie živnosti nikdy nebolo také jednoduché ako teraz. Využívajú len zákonné spôsoby na jej ukončenie v zmysle ustanovení Obchodného zákonníka. Cena za vybavenie je konečná a vy už neplatíte ani cent navyše. Žiadne skryté poplatky alebo súdne poplatky sa vás už netýkajú. Jediné čo musíte spraviť je overiť niekoľko podpisov či už na matrike alebo u notára a všetko ostatné bude vybavené za vás. Áno, máte na výber aj pozastavenie živnosti, no tým si starosti oddialite iba na rok a vlastne stále si musíte v hlave držať dátum aby ste nezabudli rok čo rok pozastavenie živnosti obnovovať.

podpis

Stále si vravíte, že možno má vaša firma len zlé obdobie, no v kútiku duše už aj vy viete, že to zlé obdobie len tak ľahko nepominie? Každý mesiac riešite, že miesto ziskov len vrážate do spoločnosti peniaze? Už nemáte energiu na vybavovanie ďalších papierovačiek, za ktoré budete dávať len a len peniaze a viete, že vám to bude brať len kopu času. Živnostenský úrad, daňový úrad, daňové priznanie, účtovná uzávierka, doklady, potvrdenia, peniaze a váš čas. Doprajte si konečne oddych a nechajte nech celé ukončenie podnikania vybaví za vás niekto iný. Vyložte si nohy, venujte sa rodine, deťom alebo skúste ten nový koníček, ktorý ste tak dlho odkladali. Starosti s vašou spoločnosťou s kľudom Angličana prenechajte niekomu inému a užívajte si váš zaslúžený oddych.