Benavia

Kde chodia nakupovať slávni? Ako kúpiť tú najlepšiu kozmetiku a je lepšia prírodná alebo klasická? Rady nie len o kráse, nájdete na našej webovej stránke.

Mužské masáže

Masáž lingamu je masáž určená pre mužov a vyznačuje sa senzuálnym, erotickým charakterom so zameraním na stimuláciu intímnych partií a okolia. Masáž takéhoto typu je veľmi blahodarná a prínosná predovšetkým zo zdravotného hľadiska, pretože je lekársky preukázané, že pravidelné stimulácie tak intenzívneho typu napomáhajú lepšiemu prekrvovaniu mužských intímnych partií, čo má za následok účinnú prevenciu proti prípadným ochoreniam, ktoré postihujú práve mužskú časť populácie. Takéto masáže sú v súčasnej dobe vyhľadávané, a to aj napriek tomu, že spoločnosť ešte stále nemá jednotný názor na to, či sú erotické masáže vhodné a mali by sa považovať za niečo normálne a morálne.

žena

Profesionálne erotické masáže sú vykonávané v tantrických masážnych salónoch, ktoré môžete navštíviť po celom Slovensku, avšak najviac ich možno nájsť práve v Bratislave. Práve tantrické masážne salóny v našom hlavnom meste majú azda najpozitívnejšie ohlasy čo sa týka nadštandardne odvedených služieb, príjemného personálu a veľmi priaznivých cien. Jednoducho stačí navštíviť oficiálnu internetovú stránku tantrického masážneho salóna, ktorý ste si vybrali a zvoliť si program, ktorý vás nejakým spôsobom zaujal. Bratislavské tantrické salóny majú na výber z bohatého množstva programov, do ktorých sa určite zamilujete.

žena

Samotné masáže lingamu vychádzajú práve z týchto tantrických masáží, ktoré sú považované za staroveké liečivé umenie so zmyslom pre dotyk a vyvolávanie sexuálnej energie. Špeciálne vyškolené tantrické masérky ovládajú čaro pre hry so sexuálnou energiou a energetickými poľami človeka. Určite je už na 1 pohľad zrejmé, že tento typ erotických masáží je úplne niečím iným oproti klasickým masážam, ktoré veľa ľudí pozná z bežného života. Je to z toho dôvodu, že ponúkajú uvoľnenie aj po psychickej stránke, nielen po fyzickej.