Benavia

Kde chodia nakupovať slávni? Ako kúpiť tú najlepšiu kozmetiku a je lepšia prírodná alebo klasická? Rady nie len o kráse, nájdete na našej webovej stránke.

Keď muži spoznávajú, po čom ženy túžia

Tiež patríte k mužom, ktorí v sexe idú rovno na vec, partnerku ľahko poláskajú na bradavkách a klitorise a súlož sa potom podobá jazde na tobogáne s rýchlym vyvrcholením? Pre mužov možno prijateľný variant, ale pre ženu určite nie. Ženy túžia po milovaní, nie je im cudzia neha, cit, láskavé porozumenie a pozvoľný nábeh na energeticky nabitú vášeň. Prevažne ženy si uvedomujú, že sex nie je len mechanická záležitosť, ale najmä energetická, každý z vás vyžaruje energiu a pri sexe sa energia prelínajú a dochádza k vzájomnému zdieľaniu.

masérske potreby

Preto možno každému mužovi, ktorý sa takto nevhodne chová, odporučiť prežiť aspoň časť toho, ako to vníma žena, ak tomu sa výborne hodia senzuálne masáže v Bratislave. Pre ženy sú nesmierne dôležité hlavne telesné dotyky, a ak im venuje muž dostatok času, potom bude samotný sex veľmi príťažlivý pre oboch. Dotyky na tele sú istou formou masáží a dochádza pri nich k otváraniu telesných čakier a rozprúdeniu energie vo všetkých meridiánoch, ženy sú v tomto smere viac citlivé a intuitívne, ale to neznamená, že by to nedokázal aj muž, naopak je vhodné ho s tým zoznamovať a dať mu najavo, aby intímnu predohru neodbýval a naopak si ju užil.

mesto Bratislava

Senzuálna masáž v Bratislave mužovi pripomenie, že existujú aj iné časti tela kde sú prítomné erotogénne zóny, masérky to dobre vedia a môžu ich využiť pri samotnom masérskom úkone. Cieľom nie je len vyvrcholenie a výstrek ejakulátu, ale najmä povzbudenie energie k tomuto úkonu, aby bol orgazmus viac precítený, slastný a blažený. Muž potom pochopí podstatu sexu a zdieľanie dvoch bytostí, a tiež zistí, že je možné sexuálnu energiu smerovať do rôznych častí tela a posilňovať s ňou celý organizmus. Niektorí ľudia dokážu túto energiu využiť na zlepšenie bunkovej regenerácie, na posilnenie imunitného systému a najmä odstránenie depresií, úzkostných stavov a agresivity.