Benavia

Kde chodia nakupovať slávni? Ako kúpiť tú najlepšiu kozmetiku a je lepšia prírodná alebo klasická? Rady nie len o kráse, nájdete na našej webovej stránke.

Olejové parfémy do prania pre milovníkov prírodných esenciálnych olejov

Počuli ste už o parfémoch na pranie? Ide o unikátne vonné kompozície, ktoré majú svoju štruktúru podobne ako má aj parfém. To znamená, že sa dozviete, čo tvorí základ, srdce i hlavu vône. Akurát, na rozdiel od bežného parfému na telo je tento určený do prania namiesto aviváže a tomu má aj prispôsobené svoje zloženie. Značka Essentia vyrába svoje olejové parfémy do prania v 18 vonných kompozíciách a každá z nich je iná a jedinečná, pričom na výrobu vôní sú použité len čisté prírodné esenciálne oleje. Vône tak vychádzajú len zo zložiek, ktoré sa nachádzajú alebo získavajú z prírody. Sú preto svieže a veľmi príjemné.

parfém na praní

Vyberte si svoju vôňu

Tak, ako má každý rád inú vôňu a vyberá si podľa toho aj klasický telový parfém, je jasné, že každému bude vyhovovať zrejme aj iná vôňa do prania. Parfémové oleje sa používajú veľmi jednoducho – úplne rovnako ako aviváž, do toho istého dávkovača v práčke, len dávka je oveľa menšia, keďže sú veľmi koncentrované a intenzívne. Vybrať sa dá z 18 nádherných vonných kompozícií, na ktorých si výrobcovia značky Essentia dali naozaj záležať. Či už si vyberiete nadčasové a viac klasické vône, alebo siahnete po originálnych, iste nájdete tú pravú! Vyskúšať totiž môžete aj všetky, a to v testovacej sade, ktorá obsahuje napríklad 10 malých balení a každé je inej vône. Rozohrajte svoje zmysly a doprajte im voňavé pranie s unikátnymi pracími vôňami. Každé testovacie balenie vychádza na 1 – 2 prania v práčke a umožní vám tak vyskúšať, ktoré vám vyhovuje najviac.

dárková kazeta

Vhodné aj pre citlivú pokožku a napriek tomu krásne voňavé

Ak by ste niektoré vône nespotrebovali na pranie, využiť ich môžete napríklad pri umývaní podlahy. Vôňa sa pekne rozptýli do celého priestoru a osvieži vzduch. Olejové parfémy na pranie Essentia majú ako jediné na našom trhu certifikáciu, že sú vhodné aj na citlivú pokožku. Táto výhoda je dôkazom vysokej kvality a šetrnosti týchto výrobkov. Firma si dáva záležať aj na myšlienkach trvalej udržateľnosti.