Benavia

Kde chodia nakupovať slávni? Ako kúpiť tú najlepšiu kozmetiku a je lepšia prírodná alebo klasická? Rady nie len o kráse, nájdete na našej webovej stránke.

Prečo nepoužívať obyčajné obálky

Ako ste si stačili všimnúť, doba napreduje. Dnes nie je už doba kamenná ale doba plastová ako zvykneme hovoriť. Nie vždy sú ale tieto materiály zlé. Na poštu prichádzame v hojnej miere denne a so stále vyššími nárokmi. Nielen že žiadame za svoje peniaze 100% kvalitu ale niekedy, keď stojím v rade pred okienkom mám pocit, že ľudia si myslia, že ich pošta je šekom na milión euro. Veď predsa pohľadnica babičke musí byť prenášaná ako korunovačné klenoty, poistená, nedotknutá a neviem čo.

pošta tip top - igelitová obálka

Z tých niektorých nárokov čo majú ľudia dnes sa mi dvíha adrenalín a naozaj obdivujem trpezlivosť a vylúdenie úsmevu poštových pracovníčok pri vysvetľovaní postupov prepravy a poistenia a ktovie akých ešte poštových služieb. Práve pre prehnané nároky zákazníkov je pošta vždy tak spomalená a večne im chýbajú pracovníci. Kto by to aj dlhodobo vydržal, toľké roky úsmev v kŕči a stále iba opakovať, opakovať, opakovať. Tak niekedy si tam stojím a mám sto chutí zakričať na tých srandistov čo očakávajú tip top servis listu v papierovej obálke : – Ak chceš aby sa ti to nepokrčilo a nezafúľalo a nezaprášilo použi igelitovú obálku https://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk! – No vážne, aj tento zázrak existuje a mali by ho používať všetci náročnejší zákazníci našich pôšt.

bezpečie dokumentov si vieme zaobstarať

Jedná sa o jednoduchý princíp spojenia igelitu a obálky. Kto si to nevie predstaviť odporúčam mrknúť na https://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk. Ak chcete byť iba za tých pokrokovejších a bežných zákazníkov, nech sa páči do toho. Pracovníci pošty aj odosielateľ či príjemca ocenia kvalitnejšie balenie. Viete ono pri preprave sa prepravujú stovky listov. Naozaj nie je v možnostiach poštových kuriérov ovplyvniť počasie. Je preto logické, že vetrom sa môžu do dodávky alebo bedničky s poštou dostať drobné nečistoty alebo vlhkosť. Myslime prosím na to, že aj tí páni a dámy za okienkom či na bicykli alebo aute sú stále iba ľudia a nie sú to poštový supermani.